Figura gruszki – jak tworzyć niesamowite stylizacje?

azjatka w biało niebieskiej sukience

Zapewne słyszałyście o najróżniejszych typach sylwetki u kobiet. Ich nazwy często sugerują obrazowo jej wygląd, poprzez słowa takie jak „klepsydra”, „odwrócony trójkąt”, czy nawet „gruszka”. Dziś właśnie skupimy się na tym ostatnim typie i omówimy to, jak powinna wyglądać szafa takiej Pani i w jaki sposób powinna ona budować swoje stylizacje? Gruszki gotowe? Zaczynamy!

Krótkie wprowadzenie

Przede wszystkim, warto omówić na samym początku jak wygląda ta figura. Najkrócej mówiąc — są to wąskie ramiona, niewielki biust, szersze biodra plus płaski brzuch. Przy dobieraniu ubrań do szafy powinno im zależeć na wyrównaniu proporcji górnych i dolnych partii ciała, ponieważ jest to dość widoczne. Wystarczy kilka sztuczek w modelowaniu i jesteśmy w stanie osiągnąć pożądane rezultaty! Sprawdź sukienki Calvina Kleina! https://www.markoweubrania.com/kategoria/sukienki-spodnice-calvin-klein

Codzienny ubiór

Na co dzień nasze szerokie biodra najlepiej zamaskuje sukienka o linii litery A, uszyta z jakiejś sztywniejszej tkaniny. Dzięki temu nasze łydki będą wyglądały znacznie szczuplej! Warto trzymać się także zasady im prościej, tym lepiej! Prostota zwłaszcza na jej przodzie będzie podkreślać nasz płaski brzuch i to on będzie przyciągał uwagę zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Im bardziej skupimy się na wydłużeniu naszej sylwetki tym korzystniej będziemy wyglądać.

Wieczorowa kreacja

Jeżeli szukamy stylizacji na wieczór, najlepszą opcją dla sylwetki gruszka będzie sukienka, która będzie dopasowana od biustu do talii wraz z opływającymi biodrami. Wbrew pozorom nie musimy nosić wyłącznie wyszczuplającej czerni, lecz śmiało możemy bawić się szerokimi paletami barw! Czemu wiec nie założyć sukienki w wyrazistych kolorze jak chociażby zieleń? Gdy odpowiednio dobierzemy do niej akcesoria takie jak torebka będziemy wyglądać prawdziwie zjawiskowo! Drobna kopertówka, która odciągnie uwagę od „szerszych” partii naszego ciała wraz z połączeniem wysokich obcasów i gotowe!

Podsumowanie

Figura każdej z nas jest całkowicie inna i wraz z tymi różnicami powinniśmy dopasowywać do niej kompletnie inne stylizacje. Nie powinniśmy jednak się załamywać i wręcz przeciwnie – sprawmy, że nasza sylwetka stanie się naszą siłą! Możemy to zrobić przy pomocy odpowiedniego ubioru, który na pewno da nam zastrzyk pewności siebie!

Po więcej sukienek zajrzyj na https://www.markoweubrania.com/kategoria/sukienki-spodnice